Pensjonat u-Ani*** - Zakopane - nocleg, pokoje.

Urlop tylko w Zakopanem

Jeśli jesteś fanem gór, obojętnie czy to latem czy też zimą to z całą odpowiedzialnością mogą Ci polecić Zakopane Miasto to jest głównym centrum turystycznym całych Tatr, a nawet i całych polskich gór. To właśnie tutaj spotkać będziemy mogli największą ilość turystów, którzy przyciągają chętnie z terenów całego kraju jak także i zza granicy. Nie ma w tym nic dziwnego, Zakopane bowiem swoją renomę zaczęło budować już pod koniec wieku dziewiętnastego – na samym początku jako miejscowość uzdrowiskowa (do dzisiaj Sanatoria w zakopanem cieszą się ogromną popularnością.)
Bardzo szybko jednak popularność tego miejsca była wykorzystywana także przez inne osoby, które inwestowały swoje pieniądze, w hotele, stoki narciarskie i całe zaplecze turystyczne, które niezbędne jest do spędzenia udanego i owocnego urlopu, w trakcie, którego można godnie odpocząć.

Obecnie, obojętnie w jakiej porze roku odwiedzisz to urocze, tętniące życiem górskie miasto, zawsze natkniesz się tutaj na masę przyjezdnych gości, którzy szukają różnorodnych atrakcji – tych z całą pewnością nie brakuje. Obojętnie, czy preferujesz górskie wędrówki, zimowe sporty, ekstremalne rozrywki, czy też bardziej spokojny odpoczynek Zakopane ma dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę. Co ważniejsze rozbudowana baza noclegowa i dobrze przygotowane noclegi w zakopanem zapewnią Ci najwyższe standardy zakwaterowania dopasowane do kieszeni każdego turysty.

wersja polska deutsch englishPensjonat u-Ani***

ul. Chłabówka 18 a
34-500 Zakopane
tel.: +48.182014774
tel.kom: +48.662977768
e-mail: pokoje@u-ani.com

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja